Miks valida see treening?

Treener on Sinu jaoks olemas, ta jälgib iga grupiliikme harjutuse sooritamise õiget tehnikat ning motiveerib!

Funktsionaalsed lihastreeningud toimuvad:

E, K  kell: 19.00 (hetkel suvepuhkusel)

Kuidas liituda treeninguga?

Saada enda meili aadress kas Eratreener.ee FB s sõnumisse või kirjuta meil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Registreerimine treeningusse lõppeb 3 tundi enne treeningu algust või siis, kui grupp on täis. Ühe grupi maksimaalne suurus on 25 inimest.

Kui oled registreerinud tundi, siis tuleb Sulle meilile link ja täpsed juhised kuidas saad tunniga liituda.

Koha tunnis tagab registreerimine kas FB sõnumi teel või meiliga ja ettemaks ning Taimilt kinnitus, et vaba koht on tunnis olemas.

Ühe treeningu hind on 10 eurot.

Tasuda saab ülekandega:

 Hotsport MTÜ arveldusarvele EE692200221023197232.

Makse selgitusse kirjuta Treenija nimi ja tekst „Grupi PT LIVE“.

Kui soovid kuludokumenti, siis palun kirjuta meilile, kelle nimele väljastatakse arve. Arve saadame peale makse teostamist Sinu e-mailile.

 

Kuidas valmistuda.

Pane selga trenniriided ja jalga tossud. Lisaks pane valmis joogivesi ja matt või kasuta vaipa. kui muud pole sobib ka saunalina.
Kui võimalik, siis kasuta arvutit, veel parem on kui ühendad arvuti telekaga, siis on pilt suurem ja Sul on parem treenerit jälgida.

 

Miks on just LIVE treening kõige parem valik?

Kui oled treeningu kokkuleppinud, siis see ka toimub ning laiskus ei saa sinust nii kergelt võitu. Kui treener juhendab sind otse, siis oled ka motiveeritud rohkem pingutama ja kogu treeningu kaasa tegema. Treener jälgib Sinu tehnikat ning teeb vajadusel parandusi. Harjutused on valitud selliselt, et neid on võimalik sooritata nii raskemas kui ka kergemas variandis. Seega sobib treening erineva treenituse astmega inimestele.

Treeninguid viib läbi EOK Personaaltreeneri ja rühmatreeneri kutsega treener Taimi Ainjärv.

Täpsem info treeneri kohta siin: https://www.eratreener.ee/treener/