Kui sa ei saa minna spordisaali, siis ei pea veel sellepärast treenimine katki jääma.

Olen juba ligi neli aastat juhendanud LIVE treeninguid ka video vahendusel.
Videotreeningu eeliseks on see, et tund ei jää kunagi ära, sõltumata sellest kus maakera punktis klient parasjagu viibib.
Kuna oman 25 aastast treeneritöö kogemust, siis suudan tõhusa treeningu üles ehitada kasvõi tühjas ruumis, kus pole ühtegi treeningvahendit. Minu kliendid on treeninud video vahendusel nii kodus, tööl, kui teisel pool maakera hotellitoas. 

Personaaltreeneri kutse omandasin Austrias. Olen ka EOK litsentsiga personaaltreener. Vaata spordiregistrit siit.

Rohkem infot minu kohta leiad siit: https://eratreener.ee/treener

Kui soovid teha videotreeningut, siis võta ühendust treener Taimiga e-kirja teel See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või Taimi Ainjärv Facebooki privaatsõnumiga

Miks on videotreening parem kui lihtsalt mõne Youtube video järgi treenimine?
Treeneriga üle video treenides valib treener just sinule sobivad harjutused, mis lähtuvad sinu treeningeesmärgist, terviseseisundist, eelnevatest vigastustest ja treenituse astmest. Treeningu käigus jälgib treener läbi video sinu harjutuse sooritamise tehnikat, kehahoidu ning innustab ja annab nõu. 

Treeningut viin harilikult läbi Messengeri videokõne abil. Treeningu tegemiseks leia toas koht kus oleks vaba ruumi harjutuste sooritamiseks. Pane telefon statiivi külge või kindla toe najale ja suuna nii, et see osa toast, kus harjutusi teed, oleks tervenisti läbi video nähtav. Vajadusel ühenda laadija. Võid kasutada ka sülearvutit kui sellel on olemas veebikaamera. Treeneri video nägemine harjutuse sooritamise ajal pole oluline. Vajadusel näitan harjutuse enne sooritamist ette. Oluline on, et mina treenerina näeks sind, kui sa harjutust sooritad. Hea kui sul oleks olemas võimlemis- või joogamatt, aga saab hakkama ka ilma. Kui sul on kodus mingeid treeningvahendeid: hantlid, kummilindid jne. siis ka need saame treeningusse integreerida.

Tunni pikkuse videotreeningu hind on 45€ ja tasumine toimub ülekandega arve alusel.

Veeda kodus kvaliteetselt aega ja hoia oma keha vormis!