Inimene saab oma elu juhtida ainult oma sisemaailma muutes!

Millistel juhtudel on abi holistilisest regressiooniteraapiast:

depressioon

stress,

ärevushäired,

lähedase surma puhul, vajades toetust,

probleemsed või rasked suhted peres või tööl,

lahutus,

traumaatilised sündmused elus,

kannatamine vaimse ja füüsilise vägivalla all,

haigused,

selgusele saamine raske valiku puhul,

eneses selgusele jõudmine,

enda armastama õppimisel,

vms.

 

HRT eesmärgiks on inimeste toetamine nii, et „normaalselt“ tavapärasest elust saaks optimaalne, parim võimalik elu.  Optimaalses elus on heaolu, rahulolu ja õnnetunnet, aga sealt ei puudu ka areng ja väljakutsed. See on elu, mida elatakse täiel rinnal, nautides, tundes oma tugevaid külgi ja rakendades oma loomulikke andeid. HRT käigus saab inimene paremasse kontakti iseendaga ning hakkab mõistma ennast rohkem. Mina võrdlen seda enese süvaanalüüsiga kus saame endaga parimaks sõbraks ja õpime ennast armastama.

Holistilise regressiooniteraapia neliku protsess on terviklik ja võimas. See koosneb neljast kuni 3 tunnisest kohtumisest, mis toimuvad 2 nädala jooksul. Seanssidel me vestleme ja teeme ka rännakuid. Teraapias teeme holistilised rännakud sisemaailma, mis võimaldavad töötada nii keha, meele, hinge kui vaimuga. Holistilistel rännakutel uurivad kliendid oma sisemaailma ja leiavad minevikust üles oma probleemide algpõhjused ning töötavad läbi olukorrad, kust hädad alguse on saanud. Nii vabastatakse minevikus kinnikiilunud tunde- ja mõttemustred, inimesed jõuavad iseendale lähemale ja ka tervenevad. Peale neliku läbimist on võimalik vajadusel traapiaid jätkata üksikseansidena.

Usun, et õnn ja rahulolu algavad oma sisemaailma teadvustamisest ja ümberkujundamisest. Me ise loome endale maailma, milles elame! Harmoonia ja tasakaal on mulle olulised nii töös, suhetes kui ka eneses.

Elada tuleb mõnuga!

Taimi Ainjärv