Mis on VIP personaalne treening?

Tänapäevased spordiklubid pakuvad mitmekülgseks sportimiseks hiilgavaid võimalusi. Nende liikmetel on kasutada uhke jõusaal, mitmesugused rühmatreeningud, kogu tarvilik varustus aeroobseks treeninguks, kohad venitamiseks ja lihashoolduseks ning sageli sauna- ja lõõgastumisruumid.

Ometi on olukordi, mille puhul spordiklubis või tervisekeskuses käimine ei sobi. Töökoormus või muul põhjusel tihe ajagraafik ei võimalda kindlal kellaajal treenimist. Samuti on vahel raske ennast motiveerida või puuduvad teadmised kuidas ja mida treenida.

Personaalne treener aitab sul püstitada eesmärgi, mida tahad liikumise ja terve eluviisi abil saavutada. Personaalne treener aitab sind motiveerida ning innustab treenima.

Peale eesmärgi püstitamist teostab personaalne treener keha ümbermõõtude mõõtmise, lihastugevuse testid ning kehakoostise testid. Seejärel analüüsides tulemusi koostab personaalne treener treeningplaani ning lepitakse kokku kus ja kuidas treeningutega alustatakse.

Treeningute käigus testib personaalne treener treenitavat ning analüüsib, kas treeningud aitavad saavutada püstitatud treeningeesmärki. Vajadusel muudab personaalne treener treeningplaanis treeninguid.

Personaalne treening on väga individuaalne. Sõltuvalt treeningeesmärgist tehakse igal nädalal vähemalt üks treening personaalse treeneri juhendamisel. Treenitavad peavad tegema ka iseseisvalt treeninguid, mis on kokku lepitud nende treeningplaanis. Igal nädalal analüüsib personaalne treener eelmisel nädalal tehtud või tegemata treeninguid. Teostades regulaarselt lihastugevuse teste ja kehakoostise mõõtmisi saab personaalne treener analüüsida arengut.

Personaalne treening on väga mitmekülgne. Treeningutes tehakse palju erinevaid harjutusi erinevatele lihasgruppidele, et tagada hea lihastasakaal, rüht ning liigeste liikuvus.

Personaalne treener on kui partner või parim sõber, kes mõtleb sinuga kaasa, annab parimat nõu, innustab ja motiveerib treenima! Professionaalne treener juhib treeningprotsessi õiges suunas!

 

VIP personaalne treening. Ühe treeningu hind 50 EUR

  • Vähemalt 10 treeningut koos eratreeneriga. Iga nädal vähemalt 1 treening koos treeneriga.
  • Treening toimub kliendi juures kodus või treeningsaalis.
  • Keha koostise mõõtmised vastavalt vajadusele.
  • Toitumise analüüs.
  • Treeningplaani koostamine.
  • Treeningkavade koostamine ja muutmine vastavalt vajadusele.
  • Telefonikonsultatsioonid vastavalt vajadusele.

Tegemist on eksklusiivse treeningpaketiga kus treener teeb pidevat analüüsi ning treeningplaanis toimuvad muudatused, vastavalt kliendi vajadustele jooksvalt.

PERSONAALNE TREENING ON PARIM OSA SINU PÄEVAST!